Polska Liga Futbolu Amerykańskiego 2015 – 10. edycja rozgrywek ligowych futbolu amerykańskiego w Polsce, składająca się z sześciu klas rozgrywkowych w tym rozgrywek juniorskich (PFLJ). Inauguracja rozgrywek odbyła się 21 marca 2015 roku o godz. 13:00 w Warszawie pomiędzy Warsaw Sharks a Warsaw Eagles, którzy wygrali mecz 6:29[1].
X Superfinał odbył się 11 lipca 2015 roku na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, w którym Seahawks Gdynia wygrała z Panthers Wrocław 28:21[2].
Topliga
Runda zasadnicza
- Tabela
[3]
- Wyniki
Drużyna | Kolejka |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
Panthers Wrocław (PAN) | @LOW 0:49 | @KOZ 7:56 | EAG 37:14 | HUS 55:12 | @SEA 0:33 | STE 65:6 | @SHA 16:42 | @EAG 14:45 | SEA 35:7 | KOZ 55:6 |
Seahawks Gdynia (SEA) | KOZ 55:20 | @EAG 31:47 | SHA 48:18 | @STE 12:49 | PAN 0:33 | @LOW 32:35 | EAG 28:27 | @KOZ 13:42 | @PAN 35:7 | HUS 27:8 |
Primacol Lowlanders Białystok (LOW) | PAN 0:49 | HUS 36:29 | @STE 12:33 | @EAG 28:14 | STE 46:0 | SEA 32:35 | @HUS 3:34 | @SHA 33:46 | @KOZ 26:46 | SHA 47:8 |
Warsaw Eagles (EAG) | @SHA 6:29 | SEA 31:47 | @PAN 37:14 | LOW 28:14 | @KOZ 6:36 | KOZ 41:8 | @SEA 28:27 | PAN 14:45 | @HUS 27:36 | STE 38:6 |
Husaria Szczecin (HUS) | STE 18:12 | @LOW 36:29 | KOZ 20:36 | @PAN 55:12 | @SHA 0:33 | SHA 47:35 | LOW 3:34 | @STE 6:31 | EAG 27:36 | @SEA 27:8 |
Zagłębie Steelers Interpromex (STE) | @HUS 18:12 | @SHA 14:36 | LOW 12:33 | SEA 12:49 | @LOW 46:0 | @PAN 65:6 | KOZ 13:12 | HUS 6:31 | SHA 27:12 | @EAG 38:6 |
Warsaw Sharks (SHA) | EAG 6:29 | STE 14:36 | @SEA 48:18 | @KOZ 13:18 | HUS 0:33 | @HUS 47:35 | PAN 16:42 | LOW 33:46 | STE 27:12 | LOW 47:8 |
Kozły Poznań (PAN) | @SEA 55:20 | PAN 7:56 | @HUS 20:36 | SHA 13:18 | EAG 6:36 | @EAG 41:8 | @STE 13:12 | SEA 13:42 | LOW 26:46 | @PAN 55:6 |
Runda play-off
- Wyniki
PFLA I
Runda zasadnicza
- Tabela
Grupa północna[3] |
Lp. | Drużyna | M | W | R | P | Pkt | PZ | PS | +/− |
1. | Seahawks Sopot | 8 | 8 | 0 | 0 | 16 | 408 | 94 | +314 |
2. | Wilki Łódzkie | 8 | 5 | 0 | 3 | 10 | 173 | 219 | -46 |
3. | Cougars Szczecin | 8 | 3 | 0 | 5 | 6 | 168 | 184 | -16 |
4. | Crusaders Warszawa | 8 | 3 | 0 | 5 | 6 | 116 | 199 | -83 |
5. | Angels Toruń | 8 | 1 | 0 | 7 | 2 | 63 | 232 | -169 |
Grupa południowa[3] |
1. | Kraków Kings | 8 | 7 | 0 | 1 | 14 | 251 | 88 | +163 |
2. | Tychy Falcons | 8 | 6 | 0 | 2 | 12 | 204 | 103 | +101 |
3. | AZS Silesia Rebels | 8 | 4 | 0 | 4 | 8 | 156 | 195 | -39 |
4. | Tytani Lublin | 8 | 2 | 0 | 6 | 4 | 119 | 230 | -111 |
5. | Saints Częstochowa | 8 | 1 | 0 | 7 | 2 | 76 | 190 | -114 |
- Wyniki
Drużyna | Kolejka |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
Grupa północna[4] |
Seahawks Sopot (SEA) | WIL 49:0 | @ANG 7:50 | ANG 64:7 | COU 56:21 | @COU 14:31 | @WIL 12:42 | CRU 69:13 | @CRU 20:47 |
Wilki Łódzkie (WIL) | @SEA 49:0 | COU 27:23 | CRU 8:30 | @CRU 17:26 | @ANG 16:32 | SEA 12:42 | ANG 26:6 | @COU 36:42 |
Cougars Szczecin (COU) | @WIL 27:23 | @CRU 7:20 | ANG 0:7 | @SEA 56:21 | SEA 14:31 | @ANG 14:31 | CRU 23:0 | WIL 36:42 |
Crusaders Warszawa (CRU) | COU 7:20 | @WIL 8:30 | @ANG 6:12 | WIL 17:26 | ANG 17:0 | @SEA 69:13 | @COU 23:0 | SEA 20:47 |
Angels Toruń (ANG) | SEA 7:50 | @SEA 64:7 | @COU 0:7 | CRU 6:12 | WIL 16:32 | @CRU 17:0 | COU 14:31 | @WIL 26:6 |
Grupa południowa[4] |
Kraków Kings (KIN) | TYT 38:6 | FAL 27:28 | @REB 20:41 | @FAL 6:34 | SAI 13:0 | REB 41:10 | @TYT 12:31 | @SAI 6:26 |
Tychy Falcons (FAL) | @REB 10:7 | SAI 19:2 | @KIN 27:28 | @TYT 12:34 | KIN 6:34 | @SAI 6:34 | REB 35:12 | TYT 41:0 |
AZS Silesia Rebels (REB) | FAL 10:7 | @TYT 22:27 | KIN 20:41 | @SAI 30:24 | TYT 27:19 | @KIN 41:10 | SAI 26:0 | @FAL 35:12 |
Tytani Lublin (TYT) | @KIN 38:6 | REB 22:27 | @SAI 12:13 | FAL 12:34 | @REB 27:19 | SAI 35:20 | KIN 12:31 | @FAL 41:0 |
Saints Częstochowa (SAI) | @FAL 19:2 | TYT 12:13 | REB 30:24 | @KIN 13:0 | FAL 6:34 | @TYT 35:20 | @REB 26:0 | KIN 6:26 |
Runda play-off
- Wyniki
Baraże o PFLA I
- Wyniki
Data | Gospodarz | Wynik | Przeciwnik |
25.10.2015 | Tytani Lublin | 20:0 | Zielona Góra Dragons |
25.10.2015 | Crusaders Warszawa | 13:42 | Gliwice Lions |
PFLA II
Runda zasadnicza
- Tabela
Grupa północno-zachodnia[3] |
Lp. | Drużyna | M | W | R | P | Pkt | PZ | PS | +/− |
1. | Zielona Góra Dragons | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 234 | 99 | +135 |
2. | Patrioci Poznań | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 151 | 116 | +35 |
3. | Bydgoszcz Archers | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 143 | 121 | +22 |
4. | Griffons Słupsk | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 44 | 132 | -88 |
5. | Wikingowie Gdańsk | 6 | 1 | 0 | 5 | 0 | 42 | 146 | -104 |
Grupa północno-wschodnia[3] |
1. | Warsaw Dukes | 6 | 6 | 0 | 0 | 12 | 266 | 54 | +212 |
2. | Green Ducks Radom | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 242 | 131 | +111 |
3. | Rhinos Wyszków | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 254 | 159 | +95 |
4. | AZS Olsztyn Lakers | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 129 | 166 | -37 |
5. | Warsaw Sharks B | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 61 | 264 | -203 |
6. | Warsaw Eagles B | 6 | 0 | 0 | 6 | -2 | 18 | 196 | -178 |
Grupa południowo-wschodnia[3] |
1. | Rybnik Thunders | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 175 | 71 | +104 |
2. | Kraków Tigers | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 115 | 68 | +47 |
3. | Silvers Olkusz | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 144 | 58 | +86 |
4. | Pretorians Skoczów | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 42 | 136 | -94 |
5. | Highlanders Beskidy | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 20 | 163 | -143 |
Grupa południowo-zachodnia[3] |
1. | Wrocław Outlaws | 6 | 6 | 0 | 0 | 12 | 275 | 18 | +257 |
2. | Gliwice Lions | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 177 | 125 | +52 |
3. | Wolverines Opole | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 87 | 185 | -98 |
4. | Panthers Wrocław B | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 167 | 128 | +39 |
5. | Oleśnica Outlaws | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 10 | 260 | -250 |
- Wyniki
Drużyna | Kolejka | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Grupa północno-zachodnia[5] | Zielona Góra Dragons (DRA) | @WIK 12:24 | WIK 34:0 | @GRI 14:40 | PAT 24:26 | ARC 58:14 | @PAT 33:54 | Patrioci Poznań (PAT) | GRI 21:6 | @ARC 6:30 | ARC 21:26 | @DRA 24:26 | @WIK 0:20 | DRA 33:54 | Bydgoszcz Archers (ARC) | PAT 6:30 | @GRI 0:27 | GRI 20:6 | @PAT 21:26 | @DRA 58:14 | WIK 50:6 | Griffons Słupsk (GRI) | @PAT 21:6 | ARC 0:27 | @ARC 20:6 | DRA 14:40 | @WIK 6:18 | WIK 0:18 | Wikingowie Gdańsk (WIK) | DRA 12:24 | @DRA 34:0 | GRI 6:18 | @GRI 0:18 | PAT 0:20 | @ARC 50:6 | | Drużyna | Kolejka | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Grupa północno-wschodnia[5] | Warsaw Dukes (DUK) | @EAG 0:49 | @GRD 12:35 | RHI 47:28 | SHA 53:0 | @LAK 7:47 | GDR 35:7 | Green Ducks Radom (GDR) | @SHA 0:64 | DUK 12:35 | @EAG 0:40 | RHI 68:54 | LAK 51:7 | @DUK 35:7 | Rhinos Wyszków (RHI) | LAK 57:20 | SHA 49:6 | @DUK 47:28 | @GDR 68:54 | EAG 20:0 | @SHA 18:46 | AZS Olsztyn Lakers (LAK) | @RHI 57:20 | EAG 35:0 | SHA 34:11 | @GDR 51:7 | DUK 7:47 | @EAG 0:26 | Warsaw Sharks B (SHA) | GDR 0:64 | @RHI 49:6 | @LAK 34:11 | EAG 26:18 | @DUK 53:0 | RHI 18:46 | Warsaw Eagles B | DUK 0:49 | @LAK 35:0 | GDR 0:40 | @SHA 26:18 | @RHI 20:0 | LAK 0:26 | |
Drużyna | Kolejka | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Grupa południowo-wschodnia[5] | Rybnik Thunders (THU) | @SIL 30:33 | TIG 33:22 | @HIG 0:39 | SIL 9:12 | @TIG 7:19 | PRE 42:0 | Kraków Tigers (TIG) | @PRE 8:14 | HIG 40:0 | @THU 33:22 | PRE 22:0 | @SIL 8:10 | THU 7:19 | Silvers Olkusz (SIL) | @HIG 6:24 | THU 30:33 | HIG 26:0 | @PRE 0:44 | @THU 9:12 | TIG 8:10 | Pretorians Skoczów (PRE) | TIG 8:14 | @HIG 6:10 | SIL 0:44 | @TIG 22:0 | HIG 24:8 | @THU 42:0 | Highlanders Beskidy (HIG) | SIL 6:24 | @TIG 40:0 | PRE 6:10 | @SIL 26:0 | THU 0:39 | @PRE 24:8 | | Drużyna | Kolejka | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Grupa południowo-zachodnia[5] | Wrocław Outlaws (OUT) | OLE 56:0 | LIO 49:7 | @OLE 3:48 | WOL 46:0 | @PAN 8:33 | @WOL 0:43 | Gliwice Lions | @WOL 6:40 | PAN 31:26 | @OUT 49:7 | @PAN 26:36 | OLE 41:0 | WOL 22:18 | Wolverines Opole | LIO 6:40 | PAN 28:27 | @OLE 7:35 | @OUT 46:0 | OUT 0:43 | @LIO 22:18 | Panthers Wrocław B | @WOL 28:27 | @LIO 31:26 | LIO 26:36 | OUT 8:33 | @OLE 0:36 | OLE 44:0 | Oleśnica Outlaws (OLE) | @OUT 56:0 | WOL 7:35 | OUT 3:48 | @LIO 41:0 | PAN 0:36 | @PAN 44:0 | |
Runda play-off
| Ćwierćfinały | | Półfinały | | Finał |
| | | | | | | | | | | | | |
| 1PD-Z | Wrocław Outlaws | 47 | |
| 2PD-W | Kraków Tigers | 0 | |
| | 1PD-Z | Wrocław Outlaws | 23 | |
| |
| | 2PD-Z | Gliwice Lions | 0 | |
| 1PD-W | Rybnik Thunders | 6 |
|
| 2PD-Z | Gliwice Lions | 34 | |
| | | 1PD-Z | Wrocław Outlaws | 22 |
| | 1PN-W | Warsaw Dukes | 0 |
| 1PN-W | Warsaw Dukes | 22 | |
| 2PN-Z | Patrioci Poznań | 0 | |
| | 1PN-W | Warsaw Dukes | 55 |
| |
| | 1PN-Z | Zielona Góra Dragons | 22 | |
| 1PN-Z | Zielona Góra Dragons | 52 |
|
| 2PN-W | Green Ducks Radom | 45 | |
- Wyniki
Kolejka | Data | Gospodarz | Wynik | Przeciwnik |
Ćwierćfinał | 26.09.2015 | Zielona Góra Dragons | 52:45 | Green Ducks Radom |
Ćwierćfinał | 27.09.2015 | Warsaw Dukes | 22:0 | Patrioci Poznań |
Ćwierćfinał | 27.09.2015 | Rybnik Thunders | 6:34 | Gliwice Lions |
Ćwierćfinał | 27.09.2015 | Wrocław Outlaws | 47:0 | Kraków Tigers |
Półfinał | 10.10.2015 | Warsaw Dukes | 55:22 | Zielona Góra Dragons |
Półfinał | 10.10.2015 | Wrocław Outlaws | 23:0 | Gliwice Lions |
Finał | 24.10.2015 | Wrocław Outlaws | 22:0 | Warsaw Dukes |
PFLA 8
Grupa północna
- Tabela
Lp. | Drużyna | M | W | R | P | Pkt | PZ | PS | +/− |
1. | Kaliningrad Amber Hawks | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 88 | 65 | +23 |
2. | Husaria Szczecin B | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 92 | 87 | +5 |
3. | Korsarze Koszalin | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 69 | 38 | +31 |
4. | Wikingowie Gdańsk B | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 48 | 107 | -59 |
[3]
- 1. turniej
Turniej został rozegrany 22 sierpnia 2015 roku w Gdańsku[6].
Data | Gospodarz | Wynik | Przeciwnik |
22.08.2015 | Husaria Szczecin B | 10:7 | Korsarze Koszalin |
22.08.2015 | Kaliningrad Amber Hawks | 22:6 | Wikingowie Gdańsk B |
22.08.2015 | Husaria Szczecin B | 35:35 | Kaliningrad Amber Hawks |
22.08.2015 | Wikingowie Gdańsk B | 14:26 | Korsarze Koszalin |
- 2. turniej
Turniej został rozegrany 20 września 2015 roku w Koszalinie[6]
Data | Gospodarz | Wynik | Przeciwnik |
20.09.2015 | Husaria Szczecin B | 29:20 | Wikingowie Gdańsk B |
20.09.2015 | Korsarze Koszalin | 6:6 | Kaliningrad Amber Hawks |
20.09.2015 | Wikingowie Gdańsk B | 8:30 | Korsarze Koszalin |
20.09.2015 | Husaria Szczecin B | 18:25 | Kaliningrad Amber Hawks |
Grupa południowo-zachodnia
- Tabela
Lp. | Drużyna | M | W | R | P | Pkt | PZ | PS | +/− |
1. | Stal Gorzów Wielkopolski | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | 170 | 12 | +158 |
2. | Kozły Poznań B | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 62 | 84 | -22 |
3. | Warriors Lubin | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 59 | 96 | -37 |
4. | Jaguars Kąty Wrocławskie | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 18 | 117 | -99 |
[3]
- 1. turniej
Turniej został rozegrany 22 sierpnia 2015 roku w Lubinie[6].
Data | Gospodarz | Wynik | Przeciwnik |
22.08.2015 | Jaguars Kąty Wrocławskie | 0:30 | Kozły Poznań B |
22.08.2015 | Warriors Lubin | 6:52 | Stal Gorzów Wielkopolski |
22.08.2015 | Jaguars Kąty Wrocławskie | 0:54 | Stal Gorzów Wielkopolski |
22.08.2015 | Warriors Lubin | 20:26 | Kozły Poznań B |
- 2. turniej
Turniej został rozegrany 13 września 2015 roku w Gorzowie Wielkopolskim[6]
Data | Gospodarz | Wynik | Przeciwnik |
13.09.2015 | Jaguars Kąty Wrocławskie | 12:26 | Warriors Lubin |
13.09.2015 | Kozły Poznań B | 6:36 | Stal Gorzów Wielkopolski |
13.09.2015 | Stal Gorzów Wielkopolski | 28:0 | Kozły Poznań B |
13.09.2015 | Warriors Lubin | 7:6 | Jaguars Kąty Wrocławskie |
Grupa północno-wschodnia
- Tabela
Lp. | Drużyna | M | W | R | P | Pkt | PZ | PS | +/− |
1. | Rhinos Wyszków B | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 71 | 34 | +37 |
2. | Lowlanders Białystok B | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 80 | 26 | +54 |
3. | Crusaders Warszawa B | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 57 | 45 | +12 |
4. | KFA Kurpie | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 | 109 | -103 |
[3]
- 1. turniej
Turniej został rozegrany 23 sierpnia 2015 roku w Ostrołęce[6].
Data | Gospodarz | Wynik | Przeciwnik |
23.08.2015 | Rhinos Wyszków B | 19:16 | Crusaders Warszawa B |
23.08.2015 | KFA Kurpie | 0:42 | Lowlanders Białystok B |
23.08.2015 | Crusaders Warszawa B | 2:20 | Lowlanders Białystok B |
23.08.2015 | KFA Kurpie | 0:28 | Rhinos Wyszków B |
- 2. turniej
Turniej został rozegrany 19 września 2015 roku w Wyszkowie[6]
Data | Gospodarz | Wynik | Przeciwnik |
19.09.2015 | Rhinos Wyszków B | 6:18 | Lowlanders Białystok B |
19.09.2015 | KFA Kurpie | 0:13 | Crusaders Warszawa B |
19.09.2015 | KFA Kurpie | 6:26 | Crusaders Warszawa B |
19.09.2015 | Lowlanders Białystok B | 0:18 | Rhinos Wyszków B |
Grupa centralna
- Tabela
Lp. | Drużyna | M | W | R | P | Pkt | PZ | PS | +/− |
1. | OldBoys Warszawa | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | 118 18 | +100 |
2. | Mustangs Płock | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 56 | 48 | +8 |
3. | Kozmiński Leons | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 62 | 84 | -22 |
4. | Warsaw Dukes B | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 26 | 112 | -86 |
[3]
- 1. turniej
Turniej został rozegrany 23 sierpnia 2015 roku w Płocku[6].
Data | Gospodarz | Wynik | Przeciwnik |
23.08.2015 | Warsaw Dukes B | 6:48 | OldBoys Warszawa |
23.08.2015 | Mustangs Płock | 28:14 | Kozmiński Leons |
23.08.2015 | Kozmiński Leons | 28:20 | Warsaw Dukes B |
23.08.2015 | Mustangs Płock | 0:16 | OldBoys Warszawa |
- 2. turniej
Turniej został rozegrany 20 września 2015 roku w Warszawie[6]
Data | Gospodarz | Wynik | Przeciwnik |
20.09.2015 | OldBoys Warszawa | 36:6 | Kozmiński Leons |
20.09.2015 | Warsaw Dukes B | 0:22 | Mustangs Płock |
20.09.2015 | Kozmiński Leons | 14:0 | Warsaw Dukes B |
20.09.2015 | OldBoys Warszawa | 18:6 | Mustangs Płock |
Grupa południowo-wschodnia
- Tabela
Lp. | Drużyna | M | W | R | P | Pkt | PZ | PS | +/− |
1. | Tejpy.pl Rzeszów Rockets | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 126 | 48 | +78 |
2. | Przemyśl Bears | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 86 | 76 | +10 |
3. | Aviators Mielec | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 36 | 124 | -88 |
[3]
- 1. turniej
Turniej został rozegrany 23 sierpnia 2015 roku w Żurawicy i Przemyślu[6].
Data | Gospodarz | Wynik | Przeciwnik |
23.08.2015 | Aviators Mielec | 0:36 | Tejpy.pl Rzeszów Rockets |
23.08.2015 | Przemyśl Bears | 8:24 | Aviators Mielec |
23.08.2015 | Przemyśl Bears | 20:18 | Tejpy.pl Rzeszów Rockets |
- 2. turniej
Turniej został rozegrany 12 września 2015 roku w Rzeszowie[6]
Data | Gospodarz | Wynik | Przeciwnik |
12.09.2015 | Aviators Mielec | 6:36 | Przemyśl Bears |
12.09.2015 | Tejpy.pl Rzeszów Rockets | 44:6 | Aviators Mielec |
12.09.2015 | Tejpy.pl Rzeszów Rockets | 28:22 | Przemyśl Bears |
| Awans do turnieju ćwierćfinałowego |
Turniej ćwierćfinałowy
- 1. turniej
Turniej został rozegrany 3 października 2015 roku w Gorzowie Wielkopolskim[6]
Kolejka | Data | Gospodarz | Wynik | Przeciwnik |
Półfinał | 03.10.2015 | Stal Gorzów Wielkopolski | 22:0 | Mustangs Płock |
Półfinał | 03.10.2015 | Kaliningrad Amber Hawks | 32:14 | Husaria Szczecin B |
Mecz o 3. miejsce | 03.10.2015 | Husaria Szczecin B | 6:26 | Mustangs Płock |
Finał | 03.10.2015 | Stal Gorzów Wielkopolski | 36:14 | Kaliningrad Amber Hawks |
- 2. turniej
Turniej został rozegrany 3 października 2015 roku w Warszawie[6]
Kolejka | Data | Gospodarz | Wynik | Przeciwnik |
Półfinał | 03.10.2015 | Rhinos Wyszków B | 7:28 | Tejpy.pl Rzeszów Rockets |
Półfinał | 03.10.2015 | OldBoys Warszawa | 28:0 | Lowlanders Białystok B |
Finał | 03.10.2015 | OldBoys Warszawa | 28:14 | Tejpy.pl Rzeszów Rockets |
Turniej finałowy
Turniej został rozegrany 17 października 2015 roku w Gorzowie Wielkopolskim[6]
Kolejka | Data | Gospodarz | Wynik | Przeciwnik |
Półfinał | 17.10.2015 | Stal Gorzów Wielkopolski | 20:18 | Tejpy.pl Rzeszów Rockets |
Półfinał | 17.10.2015 | OldBoys Warszawa | 28:6 | Kaliningrad Amber Hawks |
Mecz o 3. miejsce | 17.10.2015 | Tejpy.pl Rzeszów Rockets | 20:6 | Kaliningrad Amber Hawks |
Finał | 17.10.2015 | Stal Gorzów Wielkopolski | 12:14 | OldBoys Warszawa |
PFLA J-8
Grupa północno-zachodnia
- Tabela
Lp. | Drużyna | M | W | R | P | Pkt | PZ | PS | +/− |
1. | Gryfici Szczecin | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | 96 | 20 | +76 |
2. | Stal Gorzów Wielkopolski | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 76 | 32 | +44 |
3. | Griffons Słupsk | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 120 | -120 |
[3]
- 1. turniej
Turniej został rozegrany 2 maja 2015 roku w Główczycach[7].
Data | Gospodarz | Wynik | Przeciwnik |
02.05.2015 | Gryfici Szczecin | 14:6 | Stal Gorzów Wielkopolski |
02.05.2015 | Griffons Słupsk | 0:20 | Stal Gorzów Wielkopolski |
02.05.2015 | Griffons Słupsk | 0:30 | Gryfici Szczecin |
- 2. turniej
Turniej został rozegrany 31 maja 2015 roku w Gorzowie Wielkopolskim[7].
Data | Gospodarz | Wynik | Przeciwnik |
31.05.2015 | Gryfici Szczecin | 34:0 | Griffons Słupsk |
31.05.2015 | Stal Gorzów Wielkopolski | 36:0 | Griffons Słupsk |
31.05.2015 | Stal Gorzów Wielkopolski | 14:18 | Gryfici Szczecin |
Grupa centralna
- Tabela
Lp. | Drużyna | M | W | R | P | Pkt | PZ | PS | +/− |
1. | Patrioci Poznań | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | 130 | 38 | +92 |
2. | Angels Toruń | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 106 | 50 | +56 |
3. | Bydgoszcz Archers | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 38 | 94 | -56 |
4. | Kozły Poznań | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 26 | 118 | -92 |
[3]
- 1. turniej
Turniej został rozegrany 1 maja 2015 roku w Bydgoszczy[7].
Data | Gospodarz | Wynik | Przeciwnik |
01.05.2015 | Patrioci Poznań | 36:24 | Angels Toruń |
01.05.2015 | Bydgoszcz Archers | 24:14 | Kozły Poznań |
01.05.2015 | Angels Toruń | 44:0 | Kozły Poznań |
01.05.2015 | Patrioci Poznań | 38:6 | Bydgoszcz Archers |
- 2. turniej
Turniej został rozegrany 6 czerwca 2015 roku w Toruniu[7].
Data | Gospodarz | Wynik | Przeciwnik |
06.06.2015 | Patrioci Poznań | 42:0 | Kozły Poznań |
06.06.2015 | Angels Toruń | 30:0 | Bydgoszcz Archers |
06.06.2015 | Bydgoszcz Archers | 8:12 | Kozły Poznań |
06.06.2015 | Patrioci Poznań | 14:8 | Angels Toruń |
Grupa południowo-zachodnia
- Tabela
Lp. | Drużyna | M | W | R | P | Pkt | PZ | PS | +/− |
1. | Wrocław Panthers | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | 126 | 6 | +120 |
2. | Bielawa Owls | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 86 | 48 | +38 |
3. | Zagłębie Steelers | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 158 | -158 |
[3]
- 1. turniej
Turniej został rozegrany 3 maja 2015 roku w Bielawie[7].
- 2. turniej
Turniej został rozegrany 30 maja 2015 roku w Wojkowicach[7].
Grupa północno-wschodnia
- Tabela
Lp. | Drużyna | M | W | R | P | Pkt | PZ | PS | +/− |
1. | Warsaw Eagles | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 92 | 37 | +55 |
2. | Warsaw Sharks | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 44 | 62 | -18 |
3. | Mustangs Płock | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 29 | 36 | -7 |
4. | AZS Olsztyn Lakers | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 30 | 60 | -30 |
[3]
- 1. turniej
Turniej został rozegrany 1 maja 2015 roku w Olsztynie[7].
- 2. turniej
Turniej został rozegrany 31 maja 2015 roku w Warszawie[7].
Grupa południowo-wschodnia
- Tabela
[3]
- 1. turniej
Turniej został rozegrany 3 maja 2015 roku w Mielcu[7].
- 2. turniej
Turniej został rozegrany 31 maja 2015 roku w Tychach[7].
Final 8
Turniej został rozegrany 20–21 czerwca 2015 roku w Poznaniu[7].
| Ćwierćfinały | | Półfinały | | Finał |
| | | | | | | | | | | | | |
| 1PD-Z | Wrocław Panthers | 27 | |
| 2CE | Angels Toruń | 8 | |
| | 1PD-Z | Wrocław Panthers | 34 | |
| |
| | 1PD-W | Kraków Kings | 0 | |
| 1PD-W | Kraków Kings | 36 |
|
| 1PN-W | Warsaw Eagles | 28 | |
| | | 1PD-Z | Wrocław Panthers | 12 |
| | 2PD-Z | Bielawa Owls | 6 |
| 1PN-Z | Gryfici Szczecin | 6 | |
| 2PD-Z | Bielawa Owls | 38 | |
| | 2PD-Z | Bielawa Owls | 20 |
| |
| | 2PN-Z | Stal Gorzów Wielkopolski | 0 | |
| 1CE | Patrioci Poznań | 6 |
|
| 2PN-Z | Stal Gorzów Wielkopolski | 20 | | | Mecz o 3. miejsce |
|
| 2PN-Z | Stal Gorzów Wielkopolski | 20 |
| | 1PD-W | Kraków Kings | 22 |
| Repasaż | | | Mecz o 5. miejsce |
| | | | | | | | |
| 2CE | Angels Toruń | 34 | |
| 1PN-W | Warsaw Eagles | 12 | | |
| | | 2CE | Angels Toruń | 14 |
| | | 1CE | Patrioci Poznań | 20 |
| 1PN-Z | Gryfici Szczecin | 6 | | |
| 1CE | Patrioci Poznań | 12 | | | Mecz o 7. miejsce |
|
| 1PN-Z | Gryfici Szczecin | 20 |
| | 1PN-W | Warsaw Eagles | 0 |
- Wyniki
Kolejka | Data | Gospodarz | Wynik | Przeciwnik |
Ćwierćfinał | 20.06.2015 | Patrioci Poznań | 6:20 | Stal Gorzów Wielkopolski |
Ćwierćfinał | 20.06.2015 | Gryfici Szczecin | 6:38 | Bielawa Owls |
Ćwierćfinał | 20.06.2015 | Wrocław Panthers | 27:8 | Angels Toruń |
Ćwierćfinał | 20.06.2015 | Kraków Kings | 36:28 | Warsaw Eagles |
Półfinał | 20.06.2015 | Bielawa Owls | 20:0 | Stal Gorzów Wielkopolski |
Półfinał | 20.06.2015 | Wrocław Panthers | 34:0 | Kraków Kings |
Repasaż | 20.06.2015 | Gryfici Szczecin | 6:12 | Patrioci Poznań |
Repasaż | 20.06.2015 | Angels Toruń | 34:12 | Warsaw Eagles |
Mecz o 7. miejsce | 21.06.2015 | Gryfici Szczecin | 20:0 | Warsaw Eagles |
Mecz o 5. miejsce | 21.06.2015 | Angels Toruń | 14:20 | Patrioci Poznań |
Mecz o 3. miejsce | 21.06.2015 | Stal Gorzów Wielkopolski | 20:22 | Kraków Kings |
Finał | 21.06.2015 | Wrocław Panthers | 12:6 | Bielawa Owls |
PFLA J-11
Runda zasadnicza
- Tabela
| Awans do turnieju finałowego |
- Wyniki
Drużyna | Kolejka | 1 | 2 | Grupa północno-zachodnia[8] | Seahawks Gdynia (SEA) | LAK 22:13 | @MET 20:18 | Olsztyn Lakers (LAK) | @SEA 22:13 | MET 12:6 | Metropolitans (MET) | SEA 20:18 | @LAK 12:6 | | Drużyna | Kolejka | 1 | 2 | Grupa centralna[8] | Mazowsze Seahorses (SEA) | @TYT 0:48 | @EAG 8:14 | Warsaw Eagles (EAG) | SEA 8:14 | @TYT 0:49 | Tytani Lublin (TYT) | SEA 0:48 | EAG 0:49 | |
Turniej finałowy
Turniej został rozegrany w okresie 24–25 października 2015 roku we Wrocławiu[8].
- Wyniki
Przypisy
Linki zewnętrzne
- Polska Liga Futbolu Amerykańskiego 2015 w bazie PFLA
Rozgrywki PZFA | |
---|
Topliga | |
---|
PLFAI | |
---|
PLFAII | - Bielawa Owls
- Broncos Sucha Beskidzka
- Bydgoszcz Archers
- Crusaders Warszawa
- Dragons Zielona Góra
- Green Ducks Radom
- Griffons Słupsk
- Mustangs Płock
- Olsztyn Lakers
- Panthers B Wrocław
- Patrioci Poznań
- Pretorians Skoczów
- Ravens Rzeszów
- Rybnik Thunders
- Silvers Olkusz
- Warsaw Beagles
- Warsaw Sharks B
- Warsaw Werewolves
- Wolverines Opole
- Wrocław Outlaws
|
---|
PLFA8 | |
---|
PLFAJ | |
---|
Nieistniejące | |
---|
Sezony PLFA I | |
---|