Interlands Spaans voetbalelftal 2020-2029
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Spaans voetbalelftal speelt en heeft gespeeld in de periode 2020 – 2029.[1]
Interlands
2020
| ||||
3 september UEFA Nations League Groep A4 № 703 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Duitsland [2] | 1 – 1 | Spanje[3] | Mercedes-Benz Arena, Stuttgart Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Daniele Orsato (ITA) |
Timo Werner 52' | 90+7' José Gayà |
| ||||
6 september UEFA Nations League Groep A4 № 704 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Spanje [5] | 4 – 0 | Oekraïne[6] | Estadio Alfredo Di Stéfano, Madrid Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Benoît Bastien (FRA) |
Sergio Ramos 3' (pen.) Sergio Ramos 30' Ansu Fati 33' Ferran Torres 85' |
| ||||
7 oktober Vriendschappelijk № 705 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Portugal [7] | 0 – 0 | Spanje[8] | Estádio José Alvalade, Lissabon Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Paolo Valeri (ITA) |
| ||||
10 oktober UEFA Nations League Groep A4 № 706 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Spanje | 1 – 0 | Zwitserland | Estadio Alfredo Di Stéfano, Madrid Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Ali Palabıyık (TUR) |
Mikel Oyarzabal 14' |
| ||||
13 oktober UEFA Nations League Groep A4 № 707 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Oekraïne | 1 – 0 | Spanje | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 10.495 Scheidsrechter: Paweł Gil (POL) |
Viktor Tsihankov 75' |
| ||||
11 november Vriendschappelijk № 708 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Nederland [9] | 1 – 1 | Spanje[10] | Johan Cruijff ArenA, Amsterdam Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Davide Massa (ITA) |
Donny van de Beek 47' | 18' Sergio Canales |
| ||||
14 november UEFA Nations League Groep A4 № 709 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Zwitserland | 1 – 1[11][12] | Spanje | St. Jakob-Park, Bazel Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: William Collum (SCO) |
Remo Freuler 26' | 89' Gerard Moreno |
| ||||
17 november UEFA Nations League Groep A4 № 710 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Spanje [13] | 6 – 0 | Duitsland | Estadio de La Cartuja, Sevilla Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Andreas Ekberg (SWE) |
Álvaro Morata 17' Ferran Torres 33' Rodri 38' Ferran Torres 55' Ferran Torres 71' Mikel Oyarzabal 89' |
2021
| ||||
25 maart WK-kwalificatie Groep B № 711 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Spanje [14] | 1 – 1 | Griekenland | Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Marco Guida (ITA) |
Álvaro Morata 33' | 56' (pen.) Anastasios Bakasetas |
| ||||
28 maart WK-kwalificatie Groep B № 712 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+4) | Georgië | 1 – 2[15] | Spanje[16] | Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi Toeschouwers: 16.500 Scheidsrechter: Radu Petrescu (ROU) |
Chvitsja Kvaratschelia 44' | 56' Ferran Torres 90+2' Dani Olmo |
| ||||
31 maart WK-kwalificatie Groep B № 713 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Spanje | 3 – 1[17] | Kosovo | Estadio de La Cartuja, Sevilla Toeschouwers: 0[4] Scheidsrechter: Jakob Kehlet (DEN) |
Dani Olmo 34' Ferran Torres 36' Gerard Moreno 75' | 70' Besar Halimi |
| ||||
4 juni Vriendschappelijk № 714 «onderlinge duels» 19:30 uur (UTC+2) | Spanje [18][19] | 0 – 0 | Portugal[20][21] | Wanda Metropolitano, Madrid Toeschouwers: 14.743 Scheidsrechter: Craig Pawson (ENG) |
| ||||
8 juni Vriendschappelijk № 715 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Spanje [22][23][24] | 4 – 0[25][26] | Litouwen[27] | Estadio Municipal de Butarque, Leganés Toeschouwers: 903 Scheidsrechter: Willy Delajod (FRA) |
Hugo Guillamón 3' Brahim Díaz 24' Juan Miranda 54' Javi Puado 73' |
EK 2020 |
---|
Zie Spanje op het Europees kampioenschap voetbal 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
| ||||
14 juni EK-eindronde Groep E № 716 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC+2) | Spanje | 0 – 0 | Zweden | Estadio de La Cartuja, Sevilla Toeschouwers: 10.559 Scheidsrechter: Slavko Vinčić (SVN) Video-assistent: Bastian Dankert (GER) |
Verslag |
| ||||
19 juni EK-eindronde Groep E № 717 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC+2) | Spanje | 1 – 1[28] | Polen | Estadio de La Cartuja, Sevilla Toeschouwers: 11.742 Scheidsrechter: Daniele Orsato (ITA) Video-assistent: Massimiliano Irrati (ITA) |
Álvaro Morata 25' | Verslag | 54' Robert Lewandowski |
| ||||
23 juni EK-eindronde Groep E № 718 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Slowakije | 0 – 5[29] | Spanje | Estadio de La Cartuja, Sevilla Toeschouwers: 11.204 Scheidsrechter: Björn Kuipers (NED) Video-assistent: Pol van Boekel (NED) |
Verslag | 30' (e.d.) Martin Dúbravka 45+3' Aymeric Laporte 56' Pablo Sarabia 67' Ferran Torres 71' (e.d.) Juraj Kucka |
| ||||
28 juni EK-eindronde Achtste finale № 719 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Kroatië | 3 – 5 (n.v.) | Spanje | Parken, Kopenhagen Toeschouwers: 22.771 Scheidsrechter: Cüneyt Çakır (TUR) Video-assistent: Bastian Dankert (GER) |
Pedri 20' (e.d.) Mislav Oršić 85' Mario Pašalić 90+2' | Verslag | 38' Pablo Sarabia 57' César Azpilicueta 77' Ferran Torres 100' Álvaro Morata 103' Mikel Oyarzabal |
| ||||
2 juli EK-eindronde Kwartfinale № 720 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Zwitserland [30] | 1 – 1 (n.v.)[31] | Spanje | Krestovskistadion, Sint-Petersburg Toeschouwers: 24.746 Scheidsrechter: Michael Oliver (ENG) Video-assistent: Chris Kavanagh (ENG) |
Xherdan Shaqiri 68' | Verslag | 8' (e.d.) Denis Zakaria | ||
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Mario Gavranović Fabian Schär Manuel Akanji Ruben Vargas | 1 – 3 | Sergio Busquets Dani Olmo Rodri Gerard Moreno Mikel Oyarzabal |
| ||||
6 juli EK-eindronde Halve finale № 721 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+1) | Italië | 1 – 1 (n.v.) | Spanje | Wembley Stadium, Londen Toeschouwers: 57.811 Scheidsrechter: Felix Brych (GER) Video-assistent: Marco Fritz (GER) |
Federico Chiesa 60' | Verslag | 80' Álvaro Morata | ||
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Manuel Locatelli Andrea Belotti Leonardo Bonucci Federico Bernardeschi Jorginho | 4 – 2 | Dani Olmo Gerard Moreno Thiago Alcántara Álvaro Morata |
| ||||
2 september WK-kwalificatie Groep B № 722 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Zweden | 2 – 1 | Spanje[32] | Friends Arena, Solna Toeschouwers: 16.901 Scheidsrechter: Anthony Taylor (ENG) Video-assistent: Stuart Attwell (ENG) |
Alexander Isak 6' Viktor Claesson 57' | 5' Carlos Soler |
| ||||
5 september WK-kwalificatie Groep B № 723 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Spanje [33] | 4 – 0 | Georgië[34] | Estadio Nuevo Vivero, Badajoz Toeschouwers: 8.444 Scheidsrechter: Tiago Martins (POR) Video-assistent: Luís Godinho (POR) |
José Gayà 14' Carlos Soler 25' Ferran Torres 41' Pablo Sarabia 63' |
| ||||
8 september WK-kwalificatie Groep B № 724 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Kosovo | 0 – 2 | Spanje | Fadil Vokrristadion, Pristina Toeschouwers: 1.200 Scheidsrechter: Robert Madden (SCO) Video-assistent: Jarred Gillett (AUS) |
36' Pablo Fornals 90' Ferran Torres |
| ||||
6 oktober UEFA Nations League Halve finale № 725 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Italië [35] | 1 – 2[36] | Spanje[37] | Stadio Giuseppe Meazza, Milaan Toeschouwers: 33.524 Scheidsrechter: Sergej Karasjov (RUS) Video-assistent: Pol van Boekel (NED) |
Lorenzo Pellegrini 83' | 17' Ferran Torres 45+2' Ferran Torres |
| ||||
10 oktober UEFA Nations League Finale № 726 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Spanje | 1 – 2 | Frankrijk[38][39] | Stadio Giuseppe Meazza, Milaan Toeschouwers: 31.511 Scheidsrechter: Anthony Taylor (ENG) Video-assistent: Stuart Attwell (ENG) |
Mikel Oyarzabal 64' | 66' Karim Benzema 80' Kylian Mbappé |
| ||||
11 november WK-kwalificatie Groep B № 727 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+2) | Griekenland [40] | 0 – 1 | Spanje[41] | Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene Toeschouwers: 7.825 Scheidsrechter: Szymon Marciniak (POL) Video-assistent: Tomasz Kwiatkowski (POL) |
36' (pen.) Pablo Sarabia |
| ||||
14 november WK-kwalificatie Groep B № 728 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Spanje [42][43] | 1 – 0 | Zweden[44] | Estadio de La Cartuja, Sevilla Toeschouwers: 51.844 Scheidsrechter: Felix Brych (GER) Video-assistent: Marco Fritz (GER) |
Álvaro Morata 86' |
2022
| ||||
26 maart Vriendschappelijk № 729 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Spanje [45] | 2 – 1 | Albanië[46] | RCDE Stadium, Cornellà de Llobregat Toeschouwers: 35.444 Scheidsrechter: Trustin Farrugia Cann (MLT) |
Ferran Torres 75' Dani Olmo 90' | 85' Myrto Uzuni |
| ||||
29 maart Vriendschappelijk № 730 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Spanje | 5 – 0 | IJsland | Estadio Municipal de Riazor, A Coruña Toeschouwers: 28.117 Scheidsrechter: Horațiu Feșnic (ROU) |
Álvaro Morata 37' Álvaro Morata 40' (pen.) Yeremi Pino 47' Pablo Sarabia 61' Pablo Sarabia 73' |
| ||||
2 juni UEFA Nations League Groep A2 № 731 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Spanje | 1 – 1 | Portugal[47] | Estadio Benito Villamarín, Sevilla Toeschouwers: 41.236 Scheidsrechter: Michael Oliver (ENG) Video-assistent: Stuart Attwell (ENG) |
Álvaro Morata 25' | 82' Ricardo Horta |
| ||||
5 juni UEFA Nations League Groep A2 № 732 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Tsjechië [48] | 2 – 2 | Spanje | Sinobo Stadium, Praag Toeschouwers: 18.245 Scheidsrechter: François Letexier (FRA) Video-assistent: Willy Delajod (FRA) |
Jakub Pešek 4' Jan Kuchta 66' | 45+3' Gavi 90' Iñigo Martínez |
| ||||
9 juni UEFA Nations League Groep A2 № 733 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Zwitserland [49] | 0 – 1 | Spanje | Stade de Genève, Lancy Toeschouwers: 25.875 Scheidsrechter: Serdar Gözübüyük (NED) Video-assistent: Danny Makkelie (NED) |
13' Pablo Sarabia |
| ||||
12 juni UEFA Nations League Groep A2 № 734 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Spanje | 2 – 0 | Tsjechië | Estadio La Rosaleda, Málaga Toeschouwers: 30.389 Scheidsrechter: Cüneyt Çakır (TUR) Video-assistent: Abdulkadir Bitigen (TUR) |
Carlos Soler 24' Pablo Sarabia 75' |
| ||||
24 september UEFA Nations League Groep A2 № 735 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Spanje [50] | 1 – 2 | Zwitserland[51] | La Romareda, Zaragoza Toeschouwers: 31.809 Scheidsrechter: Clément Turpin (FRA) Video-assistent: Jérôme Brisard (FRA) |
Jordi Alba 55' | 21' Manuel Akanji 59' Breel Embolo |
| ||||
27 september UEFA Nations League Groep A2 № 736 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Portugal | 0 – 1 | Spanje[52] | Estádio Municipal, Braga Toeschouwers: 28.196 Scheidsrechter: Daniele Orsato (ITA) Video-assistent: Massimiliano Irrati (ITA) |
88' Álvaro Morata |
| ||||
17 november Vriendschappelijk № 737 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Jordanië [53] | 1 – 3[54] | Spanje | Amman International Stadium, Amman Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Ahmed Al-Kaf (OMA) |
Ahmed Samir 90+2' | 13' Ansu Fati 56' Gavi 84' Nico Williams |
Wereldkampioenschap voetbal 2022 |
---|
| ||||
23 november WK 2022 Groep E № 738 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Spanje [55] | 7 – 0 | Costa Rica[56] | Al Thumamastadion, Doha Toeschouwers: 44.013 Scheidsrechter: Mohammed Abdulla Mohamed (VAE) Video-assistent: Abdulla Al-Marri (QAT) |
Dani Olmo 11' Marco Asensio 21' Ferran Torres 31' (pen.) Ferran Torres 54' Gavi 74' Carlos Soler 90' Álvaro Morata 90+2' | Verslag |
| ||||
27 november WK 2022 Groep E № 739 «onderlinge duels» 22:00 uur (UTC+3) | Spanje | 1 – 1 | Duitsland | Al Baytstadion, Al Khawr Toeschouwers: 68.895 Scheidsrechter: Danny Makkelie (NED) Video-assistent: Pol van Boekel (NED) |
Álvaro Morata 62' | Verslag | 83' Niclas Füllkrug |
| ||||
1 december WK 2022 Groep E № 740 «onderlinge duels» 22:00 uur (UTC+3) | Japan | 2 – 1 | Spanje | Khalifa Internationaal Stadion, Ar Rayyan Toeschouwers: 44.851 Scheidsrechter: Victor Gomes (ZAF) Video-assistent: Fernando Guerrero (MEX) |
Ritsu Doan 48' Ao Tanaka 51' | Verslag | 11' Álvaro Morata |
| ||||
6 december WK 2022 Achtste finale № 741 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+3) | Marokko | 0 – 0 (n.v.) | Spanje[57] | Education Citystadion, Ar Rayyan Toeschouwers: 44.667 Scheidsrechter: Fernando Rapallini (ARG) Video-assistent: Mauro Vigliano (ARG) |
Verslag | ||||
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Abdelhamid Sabiri Hakim Ziyech Badr Benoun Achraf Hakimi | 3 – 0 | Pablo Sarabia Carlos Soler Sergio Busquets |
2023
| ||||
25 maart EK-kwalificatie Groep A № 742 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Spanje [58][59] | 3 – 0 | Noorwegen[60] | Estadio La Rosaleda, Málaga Toeschouwers: 33.580 Scheidsrechter: Benoît Bastien (FRA) Video-assistent: Benoît Millot (FRA) |
Dani Olmo 13' Joselu 84' Joselu 85' |
| ||||
28 maart EK-kwalificatie Groep A № 743 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Schotland | 2 – 0 | Spanje[61] | Hampden Park, Glasgow Toeschouwers: 47.976 Scheidsrechter: Sandro Schärer (SUI)[62] Video-assistent: Fedayi San (SUI) |
Scott McTominay 7' Scott McTominay 51' |
| ||||
15 juni UEFA Nations League Halve finale № 744 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Spanje [63] | 2 – 1 | Italië | De Grolsch Veste, Enschede Toeschouwers: 24.558 Scheidsrechter: Slavko Vinčić (SVN) Video-assistent: Nejc Kajtazović (SVN) |
Yeremi Pino 3' Joselu 88' | 11' (pen.) Ciro Immobile |
| ||||
18 juni UEFA Nations League Finale № 745 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Kroatië | 0 – 0 (n.v.) | Spanje[64] | Stadion Feijenoord, Rotterdam Toeschouwers: 41.110 Scheidsrechter: Felix Zwayer (GER) Video-assistent: Marco Fritz (GER) |
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Nikola Vlašić Marcelo Brozović Luka Modrić Lovro Majer Ivan Perišić Bruno Petković | 4 – 5 | Joselu Rodri Mikel Merino Marco Asensio Aymeric Laporte Dani Carvajal |
| ||||
8 september EK-kwalificatie Groep A № 746 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+4) | Georgië | 1 – 7 | Spanje[65] | Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi Toeschouwers: 51.694 Scheidsrechter: Daniel Siebert (GER) Video-assistent: Marco Fritz (GER) |
Giorgi Tsjakvetadze 49' | 22' Álvaro Morata 27' (e.d.) Solomon Kvirkvelia 38' Dani Olmo 40' Álvaro Morata 66' Álvaro Morata 68' Nico Williams 74' Lamine Yamal |
| ||||
12 september EK-kwalificatie Groep A № 747 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Spanje [66] | 6 – 0[67] | Cyprus | Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada Toeschouwers: 17.311 Scheidsrechter: Simone Sozza (ITA) Video-assistent: Maurizio Mariani (ITA) |
Gavi 18' Mikel Merino 33' Joselu 70' Ferran Torres 73' Álex Baena 77' Ferran Torres 83' |
| ||||
12 oktober EK-kwalificatie Groep A № 748 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Spanje [68] | 2 – 0 | Schotland | Estadio de La Cartuja, Sevilla Toeschouwers: 45.623 Scheidsrechter: Serdar Gözübüyük (NED) Video-assistent: Pol van Boekel (NED) |
Álvaro Morata 73' Oihan Sancet 86' |
| ||||
15 oktober EK-kwalificatie Groep A № 749 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Noorwegen [69] | 0 – 1 | Spanje[70][71] | Ullevaalstadion, Oslo Toeschouwers: 25.885 Scheidsrechter: Tobias Stieler (GER) Video-assistent: Bastian Dankert (GER) |
49' Gavi |
| ||||
16 november EK-kwalificatie Groep A № 750 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+2) | Cyprus | 1 – 3 | Spanje[72][73] | Limasol Arena, Kolossi Toeschouwers: 9.667 Scheidsrechter: Mykola Balakin (UKR) Video-assistent: Kateryna Monzoel (UKR) |
Kostas Pileas 75' | 5' Lamine Yamal 22' Mikel Oyarzabal 28' Joselu |
| ||||
19 november EK-kwalificatie Groep A № 751 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Spanje | 3 – 1 | Georgië | Estadio José Zorrilla, Valladolid Toeschouwers: 24.146 Scheidsrechter: Ovidiu Haţegan (ROU) Video-assistent: Cătălin Popa (ROU) |
Robin Le Normand 4' Ferran Torres 55' Loeka Lotsjosjvili 72' (e.d.) | 10' Chvitsja Kvaratschelia |
2024
| ||||
22 maart Vriendschappelijk № 752 «onderlinge duels» 20:30 uur (UTC) | Spanje [74] | 0 – 1 | Colombia | London Stadium, Londen Toeschouwers: 43.267 Scheidsrechter: Michael Oliver (ENG) |
61' Daniel Muñoz |
| ||||
26 maart Vriendschappelijk № 753 «onderlinge duels» 21:30 uur (UTC+1) | Spanje | 3 – 3 | Brazilië[75] | Estadio Santiago Bernabéu, Madrid Toeschouwers: 71.465 Scheidsrechter: António Nobre (POR) |
Rodri 12' (pen.) Dani Olmo 36' Rodri 87' (pen.) | 40' Rodrygo 50' Endrick 90+6' (pen.) Lucas Paquetá |
| ||||
5 juni Vriendschappelijk № 754 «onderlinge duels» 21:30 uur (UTC+2) | Spanje | – | Andorra | Estadio Nuevo Vivero, Badajoz Toeschouwers: n.n.b Scheidsrechter: Gustavo Correia (POR) |
| ||||
8 juni Vriendschappelijk № 755 «onderlinge duels» 21:30 uur (UTC+2) | Spanje | – | Noord-Ierland | Estadi de Son Moix, Palma Toeschouwers: n.n.b Scheidsrechter: Bastien Dechepy (FRA) |
EK 2024 |
---|
| ||||
15 juni EK-eindronde Groep B № 756 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Spanje | – | Kroatië | Olympiastadion, Berlijn Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
20 juni EK-eindronde Groep B № 757 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC+2) | Spanje | – | Italië | Veltins-Arena, Gelsenkirchen Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
24 juni EK-eindronde Groep B № 758 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC+2) | Albanië | – | Spanje | Merkur Spiel-Arena, Düsseldorf Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
5 september UEFA Nations League Groep A4 № 759 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Servië | – | Spanje | Rode Sterstadion, Belgrado Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
8 september UEFA Nations League Groep A4 № 760 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Zwitserland | – | Spanje | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
12 oktober UEFA Nations League Groep A4 № 761 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Spanje | – | Denemarken | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
15 oktober UEFA Nations League Groep A4 № 762 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Spanje | – | Servië | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
15 november UEFA Nations League Groep A4 № 763 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Denemarken | – | Spanje | Parken, Kopenhagen Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
18 november UEFA Nations League Groep A4 № 764 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Spanje | – | Zwitserland | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
Bronnen, noten en/of referenties
|